1

Jest spółką doradztwa podatkowego, wpisaną do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego, na podstawie decyzji Ministra Finansów z dnia 13-07-2007 Nr AP15-8002/OR/07/511.

W zakresie świadczonych usług bazujemy na doświadczeniu w ramach Biura Rachunkowego prowadzonego jako działalność doradcy podatkowego, począwszy od 1991 roku.

Należymy do Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Spółka posiada zawartą umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe z GERLING TUiR WARTA.

Dla naszych klientów mamy biura w Starachowicach przy ul. Krótkiej 1/Rynek/ i Kościelnej 20 oraz w Kielcach przy ul. Małej 14.

Od roku 2008 prowadzimy oddział Centrum Wspierania Projektów Europejskich SA z siedzibą we Wrocławiu, zajmujący się pozyskiwaniem środków pomocowych.

Jesteśmy w stałej współpracy z:

Oprócz księgowości dla osób fizycznych i prawnych w ofercie mamy również:

Dla Naszych Klientów mamy pełną ofertę usług finansowo-księgowych. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnej informacji dot. pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich oraz ze wstępnej analizy możliwości finansowych.

Jesteśmy znani z tego, że dobro Naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej.

Nasi Klienci mają zagwarantowaną poufność danych, profesjonalną obsługę księgową oraz bezpieczeństwo.

W zależności od charakteru problemu i oczekiwań Klientów udzielamy porad konsultacyjno-doradczych lub opracowujemy pisemne opinie podatkowe.

Występujemy w imieniu Naszych klientów nie tylko przy kontrolach z Urzędu Skarbowego, ZUS czy Inspekcji Pracy, ale mamy też możliwość reprezentowania Naszych Klientów w postępowaniach odwoławczych i sądowych.

Stale podążamy za rozwojem biznesowym Naszych Klientów, dopasowując naszą zdolność do świadczenia usług adekwatnie do potrzeb Klienta.

Satysfakcja i zadowolenie Naszych Klientów jest naszym najważniejszym celem.

Podejmując współpracę z nami mają Państwo szansę na dołączenie do elitarnego grona przedsiębiorców, którym udało się odnieść sukces.

Od 1991 roku mamy przyjemność współuczestniczyć w ich sukcesie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.